ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ 38ου Δ/Σ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ : eclass.sch.gr

ANGELA KARALIS ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ: Το link του μαθήματός της στο eclass είναι : eclass.sch.gr/courses/9520028104. Όσοι μαθητές έχουν λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Σύνδεσμο μπαίνουν στην διεύθυνσή της, πάνε στο ανάλογο μάθημα και κάνουν εγγραφή για να δουν τις ασκήσεις που έχουν ήδη ανέβει.

ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ : eclass.sch.gr

Οι προαναφερόμενοι εκπαιδευτικοί ανεβάζουν πλέον τα μαθήματά τους μόνο στις ψηφιακές πλατφόρμες. Μην περιμένετε mails για την εξ αποστάσεως διδασκαλία.

ΒΛΑΝΤΗ ΜΑΙΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Γ ΤΑΞΗΣ : eclass.sch.gr/courses/9520073109 . H κα ΒΛΑΝΤΗ χρησιμοποιεί τόσο τα mails όσο και το eclass.

ΚΟΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ ΤΑΞΗ : e-me.edu.gr/vkolyva/groups H κα ΚΟΛΥΒΑ χρησιμοποιεί τόσο τα mails όσο και το e-me.

ΓΚΡΙΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ E TAΞΗ :e-me.edu.gr Ο κος ΓΚΡΙΕΛΑΣ χρησιμοποιεί τόσο τα mails όσο και το e-me.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β ΤΑΞΗ: e-me.edu.gr H κα ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ χρησιμοποιεί τόσο τα mails όσο και το e-me.

ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ :Με email

ΣΙΓΑΛΑ ΚΑΣΙΑΝΗ ΣΤ ΤΑΞΗ : e-me.edu.gr H κα ΣΙΓΑΛΑ χρησιμοποιεί τόσο τα mails όσο και το e-me.

ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΓΑΛΛΙΚΩΝ : Για την Ε τάξη το link είναι eclass.sch.gr/courses/9520026111 και για την ΣΤ είναι: eclass.sch.gr/courses/9520073107

ΣΟΥΛΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΕ 70 ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ: Στο eclass.sch.gr

ZΕΖΑ ΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΓΩΓΗΣ : Με email

Παρακαλείσθε όσοι δεν έχετε κάνει εγγραφή σε κάποια Ψηφιακή Πλατφόρμα να μπείτε και με τον κωδικό του παιδιού σας να κάνετε την εγγραφή στα μαθήματα του σχολείου.